Özelleştirme Mağdurları 4/C'li Geçici Personel Web Sitesi

6 Mayıs 2011 Cuma

HAS Parti İl Başkanlığı HAKSEN İl Temsilciliğini Ziyaret Etti


HAS Parti İl Başkanlığı HAKSEN İl Temsilciliğini Ziyaret Etti.
HAS Parti İl Başkanlığı HAKSEN İl Temsilciliğini ziyaret ederik 7 Mayıs 2011 Cumartesi günü Has Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurutulmuş'un katılımı ile Adıyaman'da düzenlenecek mitinge halkı ve sivil toplum kuruluşlarını davet etti.
Has Parti İl Başkanlığı, Haksen İl Temsilciliği'ni ziyaret etti. Ziyarette HAS Parti İl Başkan Yardımcısı Av. Ahmet Işık, "Partimiz Türkiye'de, belki de dünya da bir ilke imza atarak 28 günde kuruldu ve 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan seçimlere 81 il, 550 milletvekili ile seçim startı vermiştir. Seçim öncesi Genel Başkanımız Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, bu cumartesi saat 12.30'da emniyet müdürlüğü yanında hemşehrilerimize hitap edecektir. Özellikle gençlerin ve de bayanların katılımını bekliyoruz.
Hemşerilerimizden halen sandıkta hangi partiye oy vereceğine karar vermemiş seçmenimiz vardır. Ben bu insanlara da özellikle Numan Kurtulmuş'u mitinge gelip dinlemelerini sonra da karar vermelerini bekliyorum" diye konuştu.
Haksen İl Temsilciliği Basın Sözcüsü Süleyman Işık da, "Bizler Numan Kurtulmuş'u yakından takip ediyoruz. Kendilerine daha önce 4-C uygulamaları ve TEKEL işçilerimizin durumları ile ilgili bir dosya takdim ettik. Kendileri mitingde bu dosyanın akıbeti ile ilgili de bilgi vereceklerdir. Bunun için kendilerini dinlemeye geleceğiz. Bu ziyaretten dolayı Has Parti teşkilatına teşekkür ediyorum" dedi.
Has Parti'den Mitinge Davet Çağrısı başlıklı ve HAS Parti İl Başkanlığı, 7 Mayıs 2011 Cumartesi günü Has Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurutulmuş'un katılımı ile Adıyaman'da düzenlenecek mitinge halkı ve sivil toplum kuruluşlarını davet etti. özetli haberi okudunuz.
Medya73.com
Haberimizi Paylaşmak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

Paylaş | |
Bu Haberi Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

Değerli ziyaretçilerimiz sitemizde yorumlarınızın yayınlanabilmesi için yapılan yorumların konu ne olursa olsun hakaret veya beddua içermemesi gerekmektedir. Bu tarz söylemler cevap hakkı doğurmakta sitemizi zan altında bırakmaktadır. Kesinlikle hakaret veya beddua içeren yorumlar yayınlanmıyacaktır. Yorum yayınlanma süresi 1 saat ile 1 gün arasında değişmektedir.

Öne Çıkan Yayın

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 4/C Çalışanları 4/B Kadrolarına Alınacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 4/C Çalışanları 4/B Kadrolarına Alınacak Binlerce taşeron işçinin ve 4/C çalışanlarının günlerdir merakla bekledi...

Sitemiz Eski 4/c Haberleri

Son 4/C Haberleri

EMAİL ADRESİNİZİ GİRİN, 4/C HABERLERİMİZİ BİLDİRELİM.

Copyright © 4/C Çalışanları Web Sitesi | Powered by Blogger

Design by ThemePacific | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com